Medior/Senior Rendszerszervező (Magyarország)

IT outsourcinggal foglalkozó partnerünk számára keresünk medior és senior rendszerszervező munkatársakat.

Medior/Senior Rendszerszervező

Feladatok

  • Üzleti követelmények felmérése, egyeztetése az üzleti specialistákkal az üzleti ötlettől a követelmény specifikációig,
  • Külső szakértők által készített specifikációk, rendszertervek elemzése, véleményezése
  • Tesztelések tervezése, tesztelése eredmények értékelése
  • Részvétel a meglévő és új rendszerek támogatási feladataiban
  • Kapcsolattartás külső és belső informatikai fejlesztői területekkel, illetve az üzleti területekkel
  • Több rendszert érintő igények/projektek szervezési, fejlesztési feladatainak összefogása, koordinálása,
  • Projektek szakmai támogatása.

Elvárások

  • Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Rendszerszervezési módszertanok ismerete
  • Projekt és fejlesztési módszertanok ismerete
  • Projekttámogató eszközök ismerete
  • Tervező és modellező eszközök ismerete
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Strukturált gondolkodás,rugalmasság és eredményorientált attitűd
  • Kíváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Családias, összetartó és segítőkész légkör
  • Változatos projekteken való részvétel
  • Fejlődési lehetőség
  • Teljes Home Office lehetőség