Medior/Szenior szoftvertesztelő és/vagy tesztautomatizáló mérnök (Budapest)

Kiváncsi vagy, milyen mély a nyúl ürege? Jelentkezz hozzánk, és megmutatjuk! Nálunk megismerheted a legújabb fejlesztéseket, és olyan rendszerekkel dolgozhatsz, amelyek egyedülállóak az országban! A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat IT szakterületre keres munkatársakat!

Medior/Szenior szoftvertesztelő és/vagy tesztautomatizáló mérnök

Budapesti munkavégzési helyre, külső és belső fejlesztésű szoftverek tesztelésére irányuló feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Feladatok

  • Tesztelési tervek, forgatókönyvek és tesztesetek kidolgozása
  • Tesztkörnyezet kialakításának és tesztadatok előállításának támogatása
  • Tesztek végrehajtása, kiértékelése, dokumentálása
  • Automatizálási lehetőségek vizsgálata, bevezetése
  • Automatizált tesztek fejlesztése, karbantartása
  • Kommunikáció a fejlesztővel és a kulcsfelhasználókkal
  • Belső fejlesztő csapat tesztelői támogatása a teljes életciklusban
  • Részvétel a tesztelési folyamatok kidolgozásában és továbbfejlesztésében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tesztelési módszertanok és eljárások alapos ismerete
  • Teszt automatizálási keretrendszerek ismerete
  • Hibajegy kezelő és tesztelést támogató rendszerek ismerete (JIRA)
  • Precíz, önálló munkavégzés, határidő betartása
  • Felelős, kritikus és biztonságtudatos gondolkodásmód
  • Jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség

Előnyök

  • ISTQB vizsga
  • Tesztautomatizálásban szerzett gyakorlat
  • Alapszintű programozási ismeretek (Java/Python/C#/.NET bármelyike)
  • RPA/UiPath ismeret
  • Mobil alkalmazások tesztelésében jártasság (iOS, Android)
  • Távközlési és IT biztonsági ismeretek

Amit kínálunk

  • Bruttó fizetés 850.000 – 950.000 Ft
  • Egyéb juttatások (pl. Cafeteria, Albérlet támogatás)
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Változatos feladatok, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakirányú továbbképzéseken és konferenciákon való részvétel

Online jelentkezés lap kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Szenior szoftver tesztautomatizáló 2023” jeligét.

Budapest