Megmunkálás gépkezelő (WHC011431) (Győr)

Megmunkálás gépkezelő (WHC011431)

Szeretnél kiszámítható munkarendben, kiemelkedő bérért dolgozni? Részese lennél egy innovatív cég gyártási folyamatának? Szívesen dolgoznál egy összeszokott, ütőképes csapat tagjaként? Érdekel a fémipar, a fémipari termékek gyártása? Rendelkezel öntödei tapasztalattal vagy csak pályakezdő vagy? Nem rettensz meg a fizikai munkától és a gépek kezelésétől? Akkor ne habozz! Itt a helyed! Jelentkezz most!

Győri öntödei partnercégünk részére MEGMUNKÁLÁS GÉPKEZELŐ munkakörbe keresünk munkavállalókat!

Feladatok:

  • Kész öntvények ellenőrzése, leszedése
  • Megmunkáló gépek, berendezések kezelése, felügyelete
  • Minőségellenőrzés

Elvárások:

  • Fémipari végzettség
  • Fémiparban szerzett tapasztalat előny
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Több műszakos (folyamatos 2+2, 12 órás beosztás) munkarend vállalása
  • Jó fizikum
  • Monotonitástűrés
  • Büntetlen előélet

Munkavégzés helye

Győr

Győr