Megrendelés koordinátor/order management (bn 1397) (Dunaharaszti)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MEGRENDELÉS KOORDINÁTOR/ORDER MANAGEMENT (BN 1397)

Feladatok:

  • rendelésmenedzsment feladatok ellátása,
  • nemzetközi megrendelői körrel való közvetlen, napi szintű kapcsolattartás,
  • megrendelések összefogása, a vevői igények és a gyártási feltételek összehangolása,
  • egyeztetés és együttműködés a GYÁRTÁSSAL, a DISZPOZÍCIÓVAL és a VEVŐI OLDALLAL,
  • megrendelések kezelése a vállalati rendszerben

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági- vagy műszaki végzettség,
  • NÉMET és ANGOL nyelv stabil, kommunikációképes ismerete (napi szintű használat szóban és írásban egyaránt), egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent,
  • kiváló szervező-, és kommunikációkészség, rugalmasság,
  • nemzetközi kapcsolattartásban, gyártói/szolgáltatói szektorban szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós - Dunaharaszti környéke

Dunaharaszti