Megrendeléskezelő munkatárs (Nyíregyháza)

Megrendeléskezelő munkatárs

Leírás

Multinacionális nyíregyházi partnercégünk számára keresünk Megrendeléskezelő munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Általános ügyfélszolgálat ellátása
  • Megrendelések fogadása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Megrendelések, vevői kérések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Vevői megrendelések napi szintű menedzselése, vevői kapcsolatok kezelése
  • Reklamációs pótrendelések ügyintézése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, képesség a napi szintű szóbeli és írásbeli kommunikációra
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Határozott, felelősségteljes hozzáállás
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Egészségügyi szolgáltatások
  • Étkezési lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza