Megváltozott munkaképességű takarító (Gödöllő)

Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, és érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt. Precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban, akkor jelentkezz erre az állásra! KIZÁRÓLAG MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Megváltozott munkaképességű takarító

Amiben számítunk rád

  • Az üzlettér, a raktár és a berendezések tisztán tartása, portalanítása.
  • A vizes blokkok, öltöző, konyha takarítása

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentáció
  • Precíz, igényes munkavégzés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Gödöllő

Gödöllő