Megváltozott munkaképességű takarító és irodai kisegítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megváltozott munkaképességű takarító és irodai kisegítő

Leírás

Szállítmányozással foglalkozó partnercégünk megváltozott munkaképességű munkatársat keres takarítási és általános ügyintézői feladatok ellátására:

Feladatok

  • Irodarész (munkaterületek, tárgyalók, közösségi helyiségek, mosdó, konyha) takarítása, rendben tartása
  • Egyéb általános irodai feladatok ellátása (pl. postai ügyintézés, kisebb beszerzések)

Elvárások

  • Megváltozott munkaképesség igazolása
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai állóképesség
  • Precizitás, pontosság
  • Irodai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Részmunkaidős munkalehetőség (H-P között napi 4 óra, délutáni-esti órákban)
  • Akár azonnali kezdés
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye: 1186 Budapest, Besence utca

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest