Menedzser asszisztens (Bercel)

A Bercelen található NIDEC GPM HUNGARY Kft., mely kiválóan felszerelt, innovatív, robotizált munkakörnyezetben vízszivattyúkat, olajszivattyúkat gyárt a nemzetközi autóipar számára, munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe:

Menedzser asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyárigazgató személyes asszisztenciája,
  • Dokumentumok, prezentációk készítése és ellenőrzése a gyárigazgató és menedzsment részére
  • Vezetői üléseken, megbeszéléseken jegyzőkönyvek vezetése amennyiben erre igény merül fel.
  • Megbeszélések szervezése, koordinálása
  • Üzleti vendégek utazási támogatása, beutazáshoz szükséges dokumentumok kezelése
  • Külföldi munkavállalók ügyében a teljeskörű hivatalos ügyintézés
  • Üzleti partnerek fogadása, vendéglátása, ebédek rendelése és koordinálása
  • Tárgyalók menedzselése,
  • Belső kommunikáció támogatása
  • Belső rendezvények koordinálása, részvétel a szervezői munkában és a lebonyolításban
  • Céges postai küldemények adminisztrációja
  • Kollegák külföldi utazásának a koordinálása- egyeztetés a HR-el, szállásfoglalás, repülőjegyfoglalás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Év végi bónusz
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Önéletrajzokat várjuk online a Jelentkezem az állásra gombra kattinttással vagy postán 2687 Bercel Külső-Szent István tér 2. Telefon: +36-70/418-6048

Bercel