Mentálhigiénés asszisztens (Budapest)

Az Olajág Idősek Otthona keres

Mentálhigiénés asszisztenst

azonnali belépéssel

Feladatok:

  • Munkáját a mentálhigiénés csoportvezető szervezi és ellenőrzi
  • Napi kapcsolatot tart gondozottjainkkal, személyre szabottan segíti a mindennapi tevékenységekben, mint pl. kisebb bevásárlás, ügyintézés hivatalokban, mosatás, étkeztetés
  • Segíti az intézményen belüli és kívüli kapcsolatok kialakítását, fenntartását (kapcsolattartás rokonokkal, barátokkal, beilleszkedés beköltözés után, bevonás programokba, foglalkozásokba)

Jelentkezési feltételek:

  • Iskolai végzettség: a vonatkozó jogszabályban előírt szakirányú OKJ-s végzettség
  • Szociális ágazatban megszerzett legalább 1-3 év tapasztalat szükséges
  • Precíz, jól kommunikáló, empatikus személyiség
  • Team munkában jártas - Erkölcsi bizonyítványa van

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kedvezményes étkezés, munkaruha juttatás, prémium
  • azonnali munkakezdés
  • hosszútávú, bejelentett munkaviszony egy jó hangulatú csapatban

Munkavégzés helye:

1149 Budapest Vezér utca 155.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk fényképes önéletrajzát Pálvölgyi Mónika intézmény vezető részére.

Budapest