Mentor - Snétberger program (Felsőörs)

Ha nem csak egy munkahelyet, hanem egy jó ügyet is keresel, ha valódi feladatokra és igazi felelősségre vágysz, akkor légy tagja a Nemzeti Tehetség Központ csapatának és segíts sikerre vinni projektjeinket, pályázatainkat!
Magyarország egyik vezető szakmai tehetséggondozó szervezete vagyunk, ahol nap mint nap azon dolgozunk, hogy hazánk tehetséges fiataljait megtaláljuk, támogassuk, mentoráljuk.
A rengeteg munka és a folyamatos lehetőségek miatt keressük azokat a szakembereket, akik tudásukkal, tapasztalatukkal és hozzáállásukkal elősegítik küldetésünket: a tehetséges fiatalok életének megváltoztatását.

Hogy mire számíthatsz tőlünk?

  • Olyan projektekkel, kihívásokkal találkozhatsz nálunk, mint sehol máshol.
  • Egy profi csapat tagja lehetsz, ahol munkánk során tehetséges fiataloknak nyitunk kaput álmaik felé.
  • Modern munkakörülmények között dolgozunk, de nálunk mégis családias a légkör, mindenki véleménye fontos.
  • Mi nemcsak egy Központ vagyunk, hanem egy olyan összetartó csapat, akik arra törekszünk, hogy a tehetséggondozást közös, társadalmi üggyé formáljuk.

Jól hangzik? Akkor jelentkezz hozzánk az alábbi pozíciónkba:

Mentor (Felsőörs - Snétberger program)

Feladatok

  • a Snétberger program teljeskörű képviselete a diákok és családok előtt;
  • 15-20 diák folyamatos támogatása (pl. tanulásban, pályázatok írásában);
  • családlátogatás;
  • diákok kísérése fellépésre, egyéb programokra;
  • a 12 hetes bentlakásos időszakban (6 hét nyáron, 3-3 hét ősszel és tavasszal) folyamatos jelenlét a felsőörsi Központban;
  • adminisztráció, adatbázisok folyamatos frissítése;
  • teljeskörű részvétel a meghallgatások előkészítésében és lebonyolításában (új diákok felderítése, toborzása, kapcsolatfelvétel, meghallgatás az ország több pontján);
  • együttműködés a Központ munkatársaival és a mentor kollégákkal.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség;
  • szociális érzékenység;
  • elkötelezettség a tehetséggondozás iránt;
  • magas szintű kooperációs készség;
  • problémamegoldó készség;
  • precíz munkavégzés, szoros határidők betartása;
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök

  • zenei tapasztalat, nyitottság a zenére;
  • jogosítvány;
  • nyelvtudás;
  • szakirányú végzettség.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Jogviszony típusa: teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Munkavégzés helye: Felsőörs / távmunka.
  • Munkába állás kezdete: azonnal.

  • Küldje el számunkra fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét „mentor-Snétberger program” megjelöléssel.
  • Jelentkezési határidő: 2021. május 11.

Felsőörs