Méréstechnikus (Bicske)

A MAGYARMET Finomöntöde Kft.

bicskei telephelyére keres

MÉRÉSTECHNIKUST

Feladatok:

  • Gyártásban lévő termékek méret ellenőrzése, 3D mérőgépek kezelése
  • Gyártás közben előírt vizsgálatok, műveletek elvégzésének ellenőrzése
  • Átvételre felajánlott megmunkált termékek szemrevételezéssel történő ellenőrzése
  • Nem megfelelő termékek kezelése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Gépészeti technikum végzettség

Előnyök:

  • Zeiss 3D mérőgépek használata
  • Aukom minősítés
  • Metrológus képesítés

És amit mi ajánlunk Önnek:

100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, Cafeteria támogatást, bejárási támogatást, igényes munkakörnyezetet. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes javadalmazást kínálunk ebben a kiemelkedő munkakörben.

Munkavégzés helye:

2060 Bicske, Kanizsai u. 12.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!

Küldje el önéletrajzát. Bízunk benne, hogy találkozunk!

Bicske