Méréstechnikus (Debrecen)

Méréstechnikus

Leírás

Partnerünk, egy vezető akkumulátorgyártó vállalat, Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálja ki az európai piaci igényeket és fejlessze nemzetközi termelési hálózatát. Most Te is részese lehetsz ennek az innovációval teli projektnek, ahol együtt formálhatjuk az európai elektromobilitás jövőjét!

Feladatok

  • Mérési tevékenységek végrehajtása (méretmérés, metrológiai kalibrálás, metallográfiai mérés) az előírásoknak és dokumentumoknak megfelelően
  • Új kollégák betanítása a munkaköri követelmények szerint
  • Rendellenességek azonosítása, jelentése és külső fejlesztések elősegítése (5W2H módszerrel)
  • Belső hibák azonosítása és javítása
  • Belső ellenőrzésekre való reagálás és az ellenőrzéssel kapcsolatos problémák megoldása

Elvárások
  • Releváns szakképzettség vagy magasabb végzettség (mechanika, kémia, anyagismeret)
  • Legalább 1 év tapasztalat folyamatminőség-menedzsment vagy labor menedzsment területén
  • Minőségügyi eszközök (QC7 technikák, 8D elemzési módszerek) magas fokú ismerete
  • VDA 6.3 és 6.5 követelmények ismerete
  • Microsoft Office szoftverek gyakorlott használata
  • Későbbiekben műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet a legújabb technológiákkal
  • Stabil, hosszútávú karrierlehetőség
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamataiban

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen