Méréstechnikus (határozott idejű) (Kecskemét)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Méréstechnikus (határozott idejű)

Feladatok

  • A karosszéria és kisebb alegységek 3D-CNC méréseinek előkészítése, végrehajtása és kiértékelése
  • Mérési jegyzőkönyvek készítése és egyeztetése a szakterülettel
  • Mérések előkészítése, végrehajtása, kiértékelése probléma analízis keretén belül, CAD adatok, műszaki rajzok, grafikonok alapján és a mérési eredmények megvitatása a szakterülettel

Követelmények

  • Legalább technikusi végzettség
  • Felhasználó szintű MS-Office ismeret
  • Képesség csapatmunkára és önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Darus vizsga
  • Tapasztalat és jártasság a méréstechnika területén
  • Német vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési és bejárási támogatás
  • Szálláslehetőség a munkavállalók számára modern dolgozói apartmanokban
  • Stabil munkahely
  • Hosszútávú karrierlehetőség, amit szakmai tréningekkel támogatunk
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét