Méréstechnikus (WHC012015) (Zalaegerszeg)

Méréstechnikus (WHC012015)

Műanyagipari megmunkálással foglalkozó zalaegerszegi üzembe keresünk MÉRÉSTECHNIKUS pozícióra munkatársakat.

Feladatok:

  • 3D méret ellenőrzés koordináta mérőgéppel,
  • Méret ellenőrzés kézi mérőeszközökkel,
  • Minősítést igénylő bejövő áru ellenőrzése (keménység, felület stb.)
  • Mérési dokumentáció készítése, mérési eredmények vállalatirányítási rendszerben rögzítése,
  • Mérőeszköz felügyelet,
  • Szerszám összeszerelés, optimalizálás támogatása,
  • Nem megfelelőség esetén termék zárolása, javaslattétel a javító intézkedésre,
  • Selejtezési folyamat támogatása
  • Audit tevékenység támogatása, belső auditok végrehajtása (termék, folyamat stb.)
  • Reklamációkezelés támogatása (beszállítói, vevői, belső)

Elvárások:

  • 3D koordinátamérőgépen szerzett minimum 2 éves tapasztalat (Hexagon, Zeiss)
  • 3D mérőprogram magabiztos használata (PCDIMs, Calypso)
  • Középfokú végzettség, metrológiai tanúsítvány előny
  • CAD program alapszintű ismerete (TopSolid előny): méretek felvétele, metszetek exportálása stb.

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg