Mérlegképes könyvelő (Budapest)

Mérlegképes könyvelő

Budapest 9.kerületébe keresünk Mérlegképes könyvelőt.
Ha van 3 éves könyvelői munkakörben megszerzett gyakorlatod, mely magában foglalja a számviteli beszámolók összeállításában szerzett jártasságot is.Precízen, hatékonyan, önálló végzed feladatodat és még jól is kommunikálsz, Téged keresünk!

Főbb feladatok:

  • Általános könyvelési feladatok
  • ÁFA- és egyéb adóbevallások elkészítése
  • Egyszerű bérszámfejtési feladatok ellátása, kapcsolódó bevallások elkészítése Időszakos és éves riportok Éves beszámoló összeállítása, együttműködés a  könyvvizsgálóval szükség szerint
  • Adó- és vámhatósággal való együttműködés szükség szerint Partnerekkel való kapcsolattartás KSH és MNB adatszolgáltatások elkészítéseBelső kimutatások, valamint riportok, statisztikák készítése a partnerek igénye szerint

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 éves könyvelői munkakörben megszerzett gyakorlat, mely magában foglalja a számviteli beszámolók összeállításában szerzett jártasságot is.
  • Precíz, hatékony, önálló munkavégzés képessége
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • Gyakorlat az általánosan elterjedt ügyviteli szoftverek (word, excel) alkalmazásában

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete, használata
  • Integrált számviteli szoftverek használata terén szerzett tapasztalat
  • Könyvelőirodában szerzett gyakorlat

Amit mi kínálunk:

  • 500.000 HUF Nettó munkabér
  • Nyugodt, rendezett munkakörülmények
  • Család-barát munkahely
  • Továbbképzési-, továbbtanulási lehetőségek biztosítása, támogatása

Fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva várjuk.

Budapest