Mérlegképes könyvelő (Budapest)

10 éve könyveléssel, bérszámfejtéssel és adótanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mérlegképes könyvelő

Elvárások:

Mérlegképes könyvelői végzettség, Felhasználószintű számítógépes ismeret, Könyvelői program ismeret, Precíz, önálló munkavégzés, Gyors tanulási képesség, Gyors beilleszkedés, Ügyfélorientáltság

Előnyt jelent:

Számviteli ismeretek, Adótörvény (Áfa, kiva, tao) legalább alapfokú ismerete

Feladatok:

Társaságok teljes körű könyvelése: kontírozás, adatrögzítés, analitikák készítése, folyószámlák egyeztetése bevallások elkészítése, feladása, mérleg készítése, , Megbízóról:, 10 éve könyveléssel, bérszámfejtéssel, adótanácsadással foglalkozó cég, a vezetőség az adótörvények magyarországi bevezetése óta dolgozik ezen a területen, Családias hangulat, az indulás óta együtt dolgozó kollégák, Az iroda frekventált helyen az Örs vezér térnél található

Amit kínálunk:

Családias környezet, Magasan felkészült szakmai csapat, Családias hangulat, Folyamatos továbbképzések, tanulási lehetőség, Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör, Rugalmas munkaidő, Gyerekbarát munkahely, Kezdő mérlegképes könyvelőt is betanítunk

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest