Mérlegképes könyvelő (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Könyvelői állás betöltésére keresünk főállásban gyakorlattal rendelkező könyvelő kollégát hosszútávra.

Mérlegképes könyvelő

Feladatok

  • könyvelés
  • bérszámfejtés
  • havi / negyedéves / éves bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • utalási csomagok készítése, számlázás
  • munkaügyi feladatok
  • adóbevallások elkészítése, benyújtása, adózási kérdések megválaszolása
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-2 év tapasztalat valós gyakorlati szakmai ismeretekkel
  • könyvelés és adózási tapasztalatok vállalkozási területen
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • erős MS Office ismeretek gyakorlatban való alkalmazása

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Győr

Jelentkezni lehet pozíció és bérigény megjelölésével.

Győr