Mérlegképes Könyvelő (Budapest)

Mérlegképes könyvelőt keresünk 11. kerületi partnercégünk csapatába!

Rendelkezel mérlegképes könyvelői képesítéssel és legalább 3-5 év tapasztalattal?
Szeretnéd kipróbálni magad különböző iparágakban működő vállalatok könyvelésében?
Előnyben részesíted a családias hangulatú, munkavállalóbarát cégeket, ahol a jóléted és a szakmai fejlődésed is fontos?

Ha mindezekre igennel válaszoltál, akkor itt a lehetőség számodra!

Mérlegképes Könyvelő

Feladatok

● Teljes körű könyvelési feladatok ellátása a partnerek számára
● Az analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
● Adóbevallások elkészítése
● Éves beszámolók elkészítése
● Ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Követelmények

● Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)ű
● Releváns, legalább 3-5 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
● Erős kommunikációs készség
● Precíz és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jutattási csomag
  • Családias munkakörnyezet
  • Változatos kihívásokat tartalmazó feladatok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest