Mérlegképes könyvelő (Székesfehérvár)

Egyedi autóipari terméket gyártó partnercégünk székesfehérvári felépítmény gyártó üzemébe keresünk mérlegképes könyvelő munkatársat.

Mérlegképes könyvelő

Feladatok

  • 4 fős csapat részeként a számviteli munkálatok elvégzése
  • napi könyvelési feladatok és egyeztetések ellátása
  • számviteli bizonylatok ellenőrzése, jóváhagyása
  • számlázás, kontírozás
  • pénzügyi feladatok ellátása
  • bevallások készítése, ellenőrzése
  • havi, negyedéves és éves zárások elkészítése, illetve azokhoz kapcsolódó ellenőrzések és egyeztetések
  • partnerekkel, bérszámfejtéssel való kapcsolattartás
  • szabályzatok, dokumentációk készítése
  • egyéb felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • 5+ éves könyvviteli gyakorlat
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • adójogszabályok naprakész ismerete
  • integrált rendszerek magabiztos ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete:
    • Magas szintű excel (Függvények ismerete)
    • Word
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • jó elemző és problémamegoldó képesség
  • rugalmas és határozott személyiség
  • rendszerszemlélet
  • eredményorientált és kiváló csapatjátékos

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • biztos vállalati háttér
  • dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Székesfehérvár