Mérlegképes könyvelő (Miskolc)

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT keresünk Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő cégcsoportunkhoz

Dinamikusan fejlődő Miskolci székhelyű, 100% ban magyar tulajdonban lévő cégcsoport

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ kollégát keres az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • Teljes körű analitikus könyvelés
  • Főkönyvi és folyószámla-könyvelési tételek kontírozása, könyvelése, egyeztetése
  • Éves beszámolók, valamint mellékleteinek összeállítása
  • Adóbevallások elkészítése
  • Egyéb hatósági adatszolgáltatások elkészítése
  • Részvétel a könyvvizsgálatban
  • Kapcsolattartás a NAV-val, aktív részvétel az adóellenőrzésekben.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői minősítés
  • Minimum 3 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat, gyártó, termelő cégnél szerzett könyvelési tapasztalat elengedhetetlen
  • Naprakész ismeretek a hatályos adózási, pénzügyi, számviteli szabályokról, azok gyakorlati alkalmazásáról, IFRS ismeret előnyt jelent
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Határidők tartására való képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • IFRS
  • Angol nyelv ismerete középfokú

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör.

Miskolc