Mérlegképes könyvelő (Dunakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Adó Plusz Kft.

munkatársat keres

Mérlegképes könyvelő

pozícióba.

Az Adóplusz cégcsoport több mint 30 éve meghatározó tevékenységet végez Dunakeszi és környékén a pénzügy és számviteli szolgáltató ágazatban és jelentős ügyfélkörrel rendelkezik.

Feladatok

  • Gazdasági társaságok (Kft, Bt) teljeskörű könyvelése és bérszámfejtése.
  • Adóbevallások, éves beszámolók elkészítése és határidőre történő benyújtása.
  • Ügyfelekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés.
  • Szakmai gyakorlattal rendelkezők illetve pálykezdők jelentkezését is egyaránt várjuk.

Előny

  • Nagy Machinátor könyvelői program ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes, családias légkör

Munkavégzés helye

2120 Dunakeszi, Barátság útja 1.

A Jelentkezés gombra kattintva várjuk a nettó fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzokat.

Dunakeszi