Mérlegképes könyvelő - Kontroller (Budapest)

A STELLA Zrt. - immár 69 éve fodrászcikkek, hajápolók, kozmetikumok, arc- és testápoló termékek, szalonbútorok és eszközök értékesítésével foglalkozó cég keres

Mérlegképes könyvelő - Kontroller

munkatársat.

Feladatok

  • pénztári, banki bizonylatok könyvelése, analitikus nyilvántartások vezetése
  • banki rendszer kezelése, egyéb adóbevallások, Intrastat összeállítása
  • könyvelés
  • kontrolling feladatok ellátása
  • különböző pénzügyi rendszerek támogatása
  • számlakezelés, kintlévőség kezelés
  • reklamációkezelés
  • partnerekkel való telefonos kapcsolattartás
  • közreműködés az adóbevallások és mérleg elkészítésénél

Az álláshoz tartozó elvárások

  • minimum középfokú és szakirányú mérlegképes végzettség
  • OKJ
  • pénzügyi-számviteli ismeretek
  • minimum 5 éves szakmai gyakorlat
  • integrált és banki rendszer ismerete
  • erős felhasználói szintű számítógépes gyakorlat
  • referenciák - munkaviszonyok és munkakör megjelölésével
  • felvétel esetén erkölcsi bizonyítvány igénylése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • gyors helyzetfelismerés
  • precíz és pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • szakmai elhivatottság
  • cég lojalitás
  • terhelhetőség

Kiválasztásnál előnyt jelent

  • kereskedelmi cégnél szerzett szakmai gyakorlat
  • SAP Business One ismerete

A munkába lépés időpontja

Azonnal

Munkaidő

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem most” gombra kattintva lehet.

Visszajelzést csak az állásinterjúra behívott jelentkezők kapnak.

Budapest