Mérnök értékesítő (Magyarország)

Építőmérnöki szoftver fejlesztésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mérnök értékesítő

Elvárások:

Építőmérnöki/ építészmérnöki/ gépészmérnöki végzettség, Értékesítés iránti érdeklődés, Önálló munkavégzés, Kreativitás, Jó kommunikációs készség, Tárgyalóképes angol nyelvtudás, Csak olyanok jelentkezését várjuk, akik képesek a program működésének megértésére és használatának elsajátítására., A program letölthető Strusoft weboldaláról és demó módban kipróbálható.

Előnyt jelent:

Építőmérnöki végzettség / tervezési tapasztalat, Kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

A FEM-Design építőmérnöki program eladása, Találkozók szervezése, Értékesítési folyamatok irányítása, Ügyfelekkel napi kapcsolattartás, Piaci lehetőségek feltárása, Összefoglalók, hírlevelek és hirdetések készítése, , Megbízóról:, A cég a svéd Strusoft AB magyarországi leányvállalata, mely a FEM-Design építőmérnöki szoftver fejlesztésével foglalkozik., A több, mint 20 éve fejlesztett program Skandináviában piacvezető a szerkezettervezés területén, de használják a világ számos más pontján, pl. Nagy-Britanniában, Indiában, Romániában és a balti államokban is., Részben építőmérnökök, részben informatikusok alkotják a jó hangulatú, együttműködő fejlesztőcsapatot, melyben mind a nagy tapasztalattal rendelkező kollégáknak, mind a fiatal fejlesztőknek fontos szerep jut.

Amit kínálunk:

Biztos munkahely, határozatlan idejű szerződés, Versenyképes fizetés, Fizetésen kívüli juttatások, Lendületes, jó hangulatú munkahely