Mérnök gyakornok (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Schneider Electric a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Termékeikkel és rendszereikkel az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén nyújtanak megoldásokat.

Mérnök gyakornok

Feladatok

  • Munkalapok elektronikus és papír alapú iktatása
  • Csomagolóanyag-bevételezés
  • Szállítólevelek iktatása
  • Egyedi eszközök, anyagok felkutatása az interneten, illetve meglévő partnereknél
  • Egyszerű, projektekkel kapcsolatos adminisztráció, időpont-egyeztetés e-mailben, telefonon
  • Alvállalkozók fogadása, kísérése, munkalapok leigazolása
  • Raktár oldalról jelzett problémák figyelése és a javítás adminisztratív nyomon követése (Near Miss fájl)

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább 1 évig
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Haladó szintű Excel használat

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 8:00-16.30 között heti minimum 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú diákmunka
  • Céges busz Budapestről

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós