Mérnök gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Tungsram 2018-ban magyarországi központú, innovatív, globális vállalatként tért vissza. A világpiacon prémium kategóriájú, európai technológiai márkaként van jelen, amely Magyarországon tervez, fejleszt és gyárt és indítja el új üzletágait az élhető, energiatakarékos környezet, világítástechnika, a beltéri növénytermesztés, a fertőzésmegelőzés, valamint az alkatrész és komponensgyártás területén.

Mérnök gyakornok

Feladatok

  • Mérnökök munkájának támogatása
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Szimulációk és tesztek elvégzése

Elvárások

  • Folyamatban lévő mérnöki tanulmányok
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Erős angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 32 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmas időbeosztás
  • Bruttó 1700 Ft/óra kiemelkedő diákbér

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest