Mérnök (megmunkáló területen) (Bicske)

A MAGYARMET Finomöntöde Kft. a több mint 35 éves öntészeti múltjával és high-tech 3D prototípusgyártási technológiájával garantálja munkavállalóinak és vevőinek a szakértelmet és a prémium minőséget.

A magas hozzáadott értékű szériagyártása és az intelligens 3D nyomtatási technológiája által a szakma a világ vezető precöntödéi között tartja számon a céget. Fő vevői bázisa Európában van, de Malajziától az Egyesült Államokig a világ minden tájára szállít öntvényeket.

Családi vállalatként kitűzött célja, hogy a több mint 200 embert átfogó cégstruktúrában családok generációi találják meg számításaikat stabil munkahelyükként vagy a tanulók akár szakmai gyakorlataik biztos bázisaként.

Gondoskodjon Ön is arról, hogy munkájával hozzájárulhasson vevőink és munkavállalóink elégedettségéhez, tegyük együtt az ügyfeleket a magyar(MET) minőség rajongóivá! Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársakat keresünk. Bicskei kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségünk!

Mérnökként (megmunkáló területen)

Feladatok

  • Megmunkálás tervezés CAM környezetben (Esprit)
  • CNC programok készítése és felülvizsgálata
  • Részvétel az ajánlatok elkészítésében
  • Részvétel az új termékek bevezetésében
  • Megmunkáló technológia folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • Befejezett gépészmérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Megmunkáló/gyártástechnológia szakirány és/vagy tapasztalat
  • 0-2 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • CNC-ESPRIT programozói tapasztalat
  • NCT programozás gyakorlat

Amit kínálunk

100 %-ban magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet egy fiatal mérnöki csapatban, Cafeteria támogatást, bejárási/albérleti támogatást, igényes munkakörnyezetet. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes javadalmazást kínálunk ebben a kiemelkedő munkakörben.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!

Bízunk benne, hogy találkozunk!

MAGYARMET Finomöntöde Kft.
2060 Bicske, Kanizsai u. 12.
+36 22 566 321

www.magyarmet.com

Bicske