Mérnök üzletkötő (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő - ipari szerelvények és forgógépek kereskedelmével foglalkozó - cégünkhöz, a következő feladatkörök ellátásra keressük új csapattagunkat:

Mérnök üzletkötő

Feladatok

  • meglévő vevők látogatása, velük történő kapcsolattartás az ügyvezető igazgató által meghatározott területen
  • potenciális vevőpartnerek felkutatása és megkeresése, új vevői kör kialakítása
  • kapcsolattartás a külföldi és belföldi partnerekkel (telefonon és írásban magyar és angol nyelven)
  • árajánlatok összeállítása, nyomon követése
  • ajánlatok készítése vevők részére, kiadáshoz szükséges adatok (műszaki, kereskedelmi) összegyűjtése
  • ártárgyalások, műszaki egyeztetések, árengedmények kezelése
  • szerződéskötések, megrendelések előkészítése
  • megrendelések kezelése, nyomon követése, visszaigazolások kezelése
  • beérkezett áru és dokumentáció ellenőrzése
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • új termékek ismertetése a partnerekkel
  • konkurencia figyelése
  • termékgazdai feladatok ellátása
  • heti jelentések, nyilvántartások készítése
  • reklamációk kezelése, hatékony megoldása
  • vevői elégedettség mérése
  • vevőkörrel személyes kapcsolat kialakítása, annak ápolása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség ( szakirányú, gépész középfokú végzettség is elfogadott )
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Outlook, Excel, Outlook )
  • azonnali belépés
  • rendszerszemlélet és kiemelkedő szervezői készség
  • precizitás
  • képesség önálló, gyors, precíz, felelősségteljes munkavégzésre
  • teherbírás, rugalmasság, megbízhatóság
  • logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség

Előnyök

  • műszaki végzettség (gépészmérnöki)
  • TVK vagy Borsodchem múlt, illetve ezeken a területeken erős kapcsolatrendszer
  • anyanyelvi szintű angol / angol nyelvterületen eltöltött idő
  • gépészeti területen szerzett gyakorlat
  • egy évnél hosszabb szakmai gyakorlat hasonló munkakörben
  • kínai nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • főállású munkaviszony, próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
  • felelősségteljes, komplex és önálló feladatkör
  • stabil vállalati háttér
  • angol nyelv napi szintű használata
  • barátságos munkakörnyezet
  • mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye

  • Tiszaújváros

Tiszaújváros