Mérnök-üzletkötő (Biatorbágy)

Folyamatosan bővülő feladataink ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatunkba REHAU BAU szegmensünk Building Technologies divíziójába, az alábbi munkakörbe:

Mérnök-üzletkötő

Terület: Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén,
Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Békés megyék

Feladatok

  • Épületgépészeti termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő vevőkörrel
  • Hosszú távú vevőkapcsolatok kiépítése és bővítése
  • Alkalmazástechnikai tanácsadás
  • Projektek követése
  • Új rendszereink piaci bevezetése
  • Rendezvényeken való részvétel
  • Kivitelezők oktatása
  • Munkavégzés helye: változó a terület szerint

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség, épületgépész szakirány előnyt jelent
  • Legalább 1–3 év épületgépész termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Megbízható MS Office- és AUTO CAD-ismeretek
  • Önálló, vevőorientált munkavégzés
  • Csapatszellem, nyílt kommunikáció
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Alapos piacismeret, kialakult kapcsolatrendszer előnyt jelent
  • Német és/vagy angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati munkakörnyezet
  • Kiváló munkahelyi légkör közvetlen és nyílt kommunikációval, kötetlen munkavégzés, mobilitás
  • Izgalmas és sokoldalú feladatkör
  • Nemzetközi és belföldi továbbképzési lehetőségek
  • Külföldi üzleti utak
  • Legkorszerűbb információs infrastruktúra
  • Szolgálati gépkocsi, telefon és laptop
  • Kiemelkedő jövedelmi lehetőségek
  • Cafeteria

A jelentkezéseket csak motivációs levéllel tudjuk befogadni és feldolgozni.

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázati anyagát magyar és német/angol nyelven és motivációs levél kíséretében.

REHAU Kft., Bienge Eszter
2051 Biatorbágy, Rozália park 9.
www.REHAU.hu

Biatorbágy