Mérnök - üzletkötő (Budapest)

Cégünk minőségellenőrző gépek forgalmazásával és a hozzájuk kapcsolódó professzionális szervizszolgáltatással foglalkozó, stabil hátterű magyarországi vállalat. Partnereink között a legnagyobb autóipari gyártóktól a közepes méretű ipari vállalatokig számos cég megtalálható.

Mérnök - üzletkötő

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékeink iránt érdeklődők magas színvonalú tájékoztatása, termékkínálatunk megismertetése, árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés, jellemzően német, angol, olasz, svájci, valamint amerikai beszállító partnereinkkel
  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés meglévő és új ügyfeleinkkel
  • Marketing ötletek generálása a marketing számára
  • Kiállítások, termékbemutatók szervezése, azokon történő aktív részvétel

Az ideális jelölt:

  • Jó kiállású, határozott személyiség
  • Megoldás centrikus és jól kommunikál
  • Motiválja, hogyha teljesítménye alapján díjazzuk (alapfizetésen felül)
  • Az angol nyelven történő üzleti levelezés, tárgyalás nem okoz gondot
  • A számítógép használata nem jelent problémát
  • Érdeklődik az autóipari, csomagolási, valamint színmérési vizsgálatok iránt
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Nem baj, ha:

  • Pályakezdő vagy, de akkor erős mechanikai, anyagvizsgálati technológiával kapcsolatos ismereteidre számítunk (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök)
  • Műszaki érdeklődésed van (kivéve IT, telekom)
  • A nyelvtudásod még fejlesztésre szorul, de hajlandó vagy fejlődni
  • Jelenleg még nincs B kategóriás jogosítványod, de szűkös határidőn belül tervezed azt megszerezni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Anyagvizsgálattal, méréssel foglalkozó labortapasztalat
  • Szakirányú végzettség (csomagolástechnológia, anyagtechnológia stb.)
  • Autóipari minőségellenőrzési tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett 3-5 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapfizetés és átlag feletti teljesítménybérezés
  • A munkavégzés eszközei szükség szerint (személygépkocsi, notebook, mobil stb.)
  • Biztos munkahely
  • Fiatalos, jókedvű, kis létszámú csapat
  • Szakértőt képzünk belőled

Budapest