Mérnöki Tervkoordinátor (Érd)

A Rail-Design Kft. évek óta mérnöki tevékenységgel, műszaki tanácsadással és lebonyolítással foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat, mely az ország számos pontján vesz részt első sorban vasútépítéssel kapcsolatos változatos projektek előkészítő- és teljes körű tervezési munkáiban, valamint kivitelezési munkák tervkoordinálásában. Ha érdekel a tervezés, a tervezési folyamatok koordinálása és szeretnél vasútépítéssel, továbbá minden kapcsolódó szakágakat érintő projektek megvalósításában részt venni, akkor várjuk jelentkezésed!

A Rail-Design Kft. új munkatársat keres Tervkoordinátor pozícióban!

Főbb feladatok:

  • szakági,szaktervezői és kivitelezői egyeztetéseken való részvétel
  • tervnaptár készítése, nyomon követése és egyeztetése
  • szerződések műszaki tartalmának előkészítése és véleményezése
  • tervezési folyamatok teljes körű koordinálása
  • teljesítésigazolások, tervezési- és pénzügyi ütemtervek készítésében való részvétel

Leendő munkatársunk:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • naprakész jogszabályi ismeretekkel rendelkezik
  • gyakorlott MS Office, AutoCad és Excel felhasználó
  • analitikus és előrelátó gondolkodásmód jellemzi
  • precíz , rugalmas és nagy teherbírású
  • megbízható, lojális, átlátja a komplex folyamatokat
  • önálló döntésekre és munkavégzésre képes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari vállalatnál tervezésben szerzett tapasztalat
  • PlanDoc rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás
  • jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Érd

Munkaidő:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidő

Kezdés:

  • az állás azonnal betölthető

  • Küldje el számunkra magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Érd