Mérnökségi erőforrástervező (Zalaegerszeg)

Mérnökségi erőforrástervező

Feladatok

  • Kapcsolattartás a projektmenedzserekkel, a kontrolling és a mérnöki részlegvezetőkkel
  • Jelentések és értékelések készítése a havi projektértekezletekhez, különös tekintettel a költségek és a minőség vonatkozásában
  • Különböző projektek havi jelentéseinek elkészítése és bemutatása
  • A projektek felügyelete az ajánlattételi fázistól a megvalósításig
  • Az érintett részlegekkel együttműködve előrejelzés tervezésének támogatása
  • Támogatás a munkaterhelés-tervezés előkészítésében
  • Projekttervek és ütemtervek készítése és szerkesztése SAP-ban és MS-Projectben
  • Közreműködés az ütemezési konfliktusok megoldásában
  • Ütemtervezési és munkaterhelési forgatókönyvek szimulációja

Elvárások

  • Iparmérnöki, üzleti menedzsment területén szerzett felsőfokú végzettség vagy felsőfokú képzés mint üzemgazdász
  • Legalább 2 év projektmenedzsment vagy kontrolling területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Előnyt jelent a projekttervezésben szerzett tapasztalat
  • Az SAP és az alapvető MS-Office alkalmazások, különösen az Excel és az MS- Project magabiztos kezelése
  • Rendelkezik a projektköltségvetés terén az első tapasztalatokkal
  • Jó angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
  • Analitikus gondolkodás és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való képesség
  • Alkalmankénti utazási hajlandóság
  • Kérjük, hogy pályázati dokumentumait angol nyelven küldje el nekünk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg