Mérnökségi gyakornok (Veresegyház)

Mind-Diák Szövetkezet

A General Electric 21 éve zöldmezős beruházásként építette fel gyárát Veresegyházon, amely mára a GE Gas Power USA-n kívüli legnagyobb, stratégiai jelentőségű gyárává nőtte ki magát. Ebben a teljesen digitalizált üzemben állítják elő és újítják fel a GE ipari gázturbinák különleges ötvözetből készült alkatrészeit és végzik a gázturbinával működtetett kis és közepes erőművek összeszerelését, tesztelését, amelyek háztartások ezrei és ipari vállaltok számára is megbízható energiaellátást biztosítanak.

Ismerjétek meg a gyár működését egy kicsit jobban ezen a rövid videón keresztül:

Mérnökségi gyakornok

Feladatok

  • Aktív részvétel egy multinacionális vállalat és egy ezen belüli mérnökség munkájában
  • A legjobb 3D tervező programok (NX, Inventor, GOM) megtanulása és alkalmazása
  • Az ipari megmunkálási csúcstechnológiák megismerése az alapoktól a legmodernebbekig
  • A legújabb méréstechnikai eszközök (3D scan, CMM) kezelésének elsajátítása
  • Tapasztalatszerzés a Lean módszerek használatában
  • Beilleszkedés egy fiatalos mérnökségi csapatba
  • SAP rendszerismeret elsajátítása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony műszaki karon
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában vállalható diákmunka
  • Órarendhez igazodó beosztás
  • Hosszú távú

Amit biztosítunk

  • Rugalmas munkaidő a tanulmányaid mellett, figyelembe vesszük a frekventált tanulmányi időszakokat
  • Céges buszhasználat Budapestről és Veresegyház környékéről vagy üzemanyag-támogatás gépjárművel történő bejárás esetén
  • Kedvezményes étkezés
  • Focipálya, szauna, squash, konditerem kedvezményes használata a gyár területén a megmaradt energia levezetésére
  • Csapatépítő programok
  • Céges laptop és telefon
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 2400 Ft/óra diákbér

Előnyök

  • Nyitott gondolkodásmód és energikus személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatmunka

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház