Mérő- és gyártóberendezés tervező mérnök (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk 2 új kollégát nemzetközi tulajdonban lévő gyártó Partnerünk részére, az alábbi pozícióba:

Mérő- és gyártóberendezés tervező mérnök

Feladatok

  • A vállalat saját céljait szolgáló mérő- és gyártóberendezések elektromos tervezése, dokumentáció készítése;
  • Vezérlő szoftverek írása a berendezések működtetéséhez;
  • Analóg és digitális áramkörök, kapcsolások tervezése;
  • Részvétel a tervezett és elkészült berendezések üzembe helyezésében;
  • Új termékek bevezetésekor gyártástámogatás;
  • Nemzetközi csapat tagjaként szoros együttműködés a vállalat más részlegeinek szakembereivel (gyártástechnológia, termékfejlesztés, konstrukció, minőségbiztosítás stb.).

Elvárások

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Nagy előny: automatizálásban szerzett tapasztalat (pl. robottechnika, képfelismerés) és/vagy NI SW vagy HW termékek ismerete;
  • Hibafeltárásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Betanítás, fejlesztés a pozícióban (amik előnyként szerepelnek, valóban csak előnyök), nem feltétel a pozíciónál;
  • Kiegyensúlyozott munkaidő;
  • Összetartó és befogadó csapat, fejlesztő/mentoráló vezető;
  • Motiváló bérezés és juttatási rendszer;
  • Bejárástámogatás.

Előnyök

  • Beágyazott programozási nyelvek ismeretek (C, VHDL stb.);
  • MSc szintű végzettség;
  • SAP-felhasználói ismeretek;
  • Angol vagy német nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Veszprém