MES mérnök (Tatabánya)

Bővülő gyártó vállalat IT csapatába keresünk MES mérnököt:

Legyünk együtt sikeresek!

MES mérnök

Feladatok

  • A leendő kolléga felel a termelési rendszer üzemeltetéséért és fejlesztéséért, valamint a felhasználó számára technikai támogatás biztosításáért;
  • Megoldja az esetleges rendszer hibákat, problémákat;
  • A rendszer teljesítményére vonatkozó adatokat gyűjti, figyeli és elhárítja a problémákat, előre jelzi a problémákat és elvégzi a rutin karbantartást.
  • Emellett kapcsolatba kell lépnie a termelési mérnökökkel, a termelést támogató csoporttal, a biztonsági / szerver / hálózati szakemberekkel. Együtt fogják megoldani a sürgős, gyártást érintő problémákat.
  • Értékeli a gyár technológiai felhasználását és igényeit, és fejlesztéseket javasol akár HW, akár SW oldalról szükséges ez.
  • Részt vesz az új MES rendszer bevezetésében és ha programozói tapasztalata van, akkor fejlesztésében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat, vagy folyamatfejlesztés területen

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés
  • Home office lehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • SAP/MES működtetése és karbantartása
  • SAP/4 HANA

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Tatabánya