MES mérnök (16-2886) (Budapest)

MES mérnök (16-2886)

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Globális MES projektek koordinálása 10 gyáregységben,
  • Folyamatok sztenderdizálása, gyártáshoz kapcsolódó újítások bevezetése,
  • On-site action teamek koordinálása,
  • A legújabb informatikai technológiák nyomon követése, a gyártásba való bevezetés megvalósításának kidolgozása,
  • Gyártási folyamatok digitalizációjának szakmai koordinációja.

Elvárások

  • Minimum 5 év gyártási környezetben szerzett releváns tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Projektmenedzsment tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag,
  • Magas arányú home office lehetősége,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel, valamint kulcspozíció betöltésének lehetősége.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest