MES mérnök (Veszprém régió) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióra:

MES mérnök (Veszprém megye)

Feladatok

  • A MES (Manufacturing Execution System) rendszer gyártásba történő implementálása, annak működtetése és optimalizálása;
  • A MES rendszer megvalósítási folyamatában való közreműködés;
  • A társosztályok tagjainak bevonásával (folyamatmérnök, minőségbiztosítási mérnökök, iparosítási projekt mérnökök) a rendszer funkcióit érintő kérdésekben való együttműködés;
  • Az implementáció során műszaki specifikációk, paraméterek elkészítése a gépgyártók felé a MES kommunikációról a gyártóberendezésekre vonatkozóan;
  • A rendszer implementálásának dokumentálása;
  • A már bevezetett MES rendszer tesztelése, validálása;
  • A MES rendszer bevezetését követően támogatás biztosítása, módosítások és problémák kezelése;
  • Partnercégekkel való együttműködés a bevezetés és üzemeltetés során;
  • MES technikusok és felhasználók oktatása;
  • SQL lekérdezések készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség;
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás;
  • MsSQL lekérdezésekben gyakorlat;
  • C# programozásban szerzett tapasztalat;
  • Termelés orientált szemlélet;
  • Támogató, proaktív személyiség;
  • Erős problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök;
  • Fejlődési- és karrierlehetőség;
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál;
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Veszprém