Metallográfiai laboráns (Oroszlány)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Stabil hátterű gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Metallográfiai laboráns

Feladatok

  • Termékek jóváhagyása;
  • Metallográfiai anyagvizsgálatok elvégzése az érvényben lévő szabványok alapján;
  • Eredményekről vizsgálati jelentések készítése.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség;
  • Anyagvizsgálati ismeretek;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretes (MS Office);
  • Két műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Bónusz

Munkavégzés helye

  • Oroszlány, Tatabánya, Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány