METEOROLÓGUS ELŐREJELZŐ (Budapest)

Az ALTEO GROUP

METEOROLÓGUS ELŐREJELZŐ

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Energetikai előrejelzéseket (elsősorban napenergia) támogató időjárás előrejelzések készítése;
  • Numerikus előrejelzések folyamatos korrekciója;
  • Az ALTEO időjárási mérőhálózatának monitorozása;
  • Szakértői tanácsadás és részvétel az időjáráshoz kötődő fejlesztésekben;
  • Energetikai területen felhasználható időjárási produktumok felkutatása, cégen belüli megismertetése, bevezetése;
  • Időjárási helyzetek, numerikus modellek, előrejelzések analizálása;

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA VAN:

  • Meteorológus végzettség;
  • Előrejelzésben szerzett tapasztalat;
  • MS Office (Excel, World, PowerPoint) ismeretek;
  • Angol nyelvtudás (középfok);
  • Adat analízis ismeretek;

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • Programozási tapasztalatod van bármilyen nyelvben (elsősorban Python);
  • Műholdképek kiértékelésében, feldolgozásában jártas vagy;
  • Ismered a meteorológiai műszereket;

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Összetartó csapat tagja leszel;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
  • éves cafeteria keret
  • teljesítményértékelésen alapuló bónusz
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed
megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.

Budapest