Method Engineer (Zalaegerszeg)

Method Engineer

Leírás

Zalaegerszegi partnerünk részére keresünk új kollégát Folyamatmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Gyártási folyamatok irányítása
  • Gyártóterületek tervezése és fejlesztése új termékek piacra dobásához.
  • Megfelelő eszközök meghatározása
  • Esetleges új gyártósorok bevezetése
  • Termelési KPI-ok monitorozása és a célok elérése, fejlesztések tervezése, végrehajtása.
  • Rendszeres meetingeken való részvétel.
  • Folyamatjavító stratégiák kidolgozása és végrehajtása.
  • Lean alapelvek alkalmazása
  • Új folyamatok kidolgozása a költséghatékonyság érdekében.
  • A projektek prioritása és fejlesztése a vevői igények alapján.
  • Jelenlegi folyamatok optimalizálása, hogy megfeleljen az összes követelménynek.
  • Együttműködés más részlegekkel a projekt céljainak elérése érdekében.
  • Folyamathoz kapcsolódó dokumentumok és képzési anyagok kidolgozása és karbantartása.
  • Vállalati és iparági szabványok betartásának biztosítása

Elvárások

  • Releváns mérnöki végzettség (Gépész/Mechatronikai)
  • SixSigma és Lean ismeret
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év releváns munkatapasztalat
  • MS Office magabiztos ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Folyamatos fejlesztések és képzések
  • A munka és a magánélet egyensúlyának támogatása
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • "Wellbeing" csomag

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg