Mezőgazdasági szakember (WHC011934) (Ócsa)

Mezőgazdasági szakember (WHC011934)

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében ! :)

Feladatok:

Technikus:

  • Kísérletek talajelőkészítése
  • Növényápolási munkák, öntözések és növényvédelmi feladatok szakszerű elvégzése
  • Szabadföldi munkálatok koordinálása
  • A minőségi elvárásoknak megfelelő bakhátak készítése szabadföldi dinnye és paradicsom kísérletekben
  • Elvégzett munkák rögzítése a permetezési naplóban

Tesztelő:

  • Terepen történő adatgyűjtés
  • Digitális eszközökkel történő munkavégzés
  • Kísérleti terület rendszeres karbantartása
  • Munkaszervezés

Elvárások:

  • Mezőgazdasági végzettség VAGY hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Meglévő végzettség esetén pályakezdőket is szívesen fogadunk !
  • Számítógépes ismeret

Munkavégzés helye

Ócsa, Inárcs, Szolnok

Ócsa