Microstrategy riport fejlesztő (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Microstrategy riport fejlesztő

Feladatok

  • Üzleti igények alapján reporting megoldások specifikációja, fejlesztése, tesztelése
  • Meglévő riportok optimalizációja
  • Riportokhoz kapcsolódó hibajelentések analizálása, megoldása
  • Tanácsadás, prototípus fejlesztés

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Több éves tapasztalat Microstrategyvel (min. v9.x vagy magasabb), séma modell készítés, adatvizualizáció, ICube fejlesztés, Pixel perfect document fejlesztés
  • Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Megoldás orientált szemlélet
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Motiváció csapatban végzett munkához

 Előnyök:

  • Teradata tapasztalat

Budapest