Mikrobiológiai gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A skandináv NOVO Holding A/S tulajdonában lévő Xellia Pharmaceuticals vezető fejlesztő, gyártó és szállító cég az életmentő, anti-infektív gyógyszerek területén. A súlyos fertőzések elleni életmentő kezelések fejlesztésében szerzett tapasztalatra támaszkodva, a Xellia arra törekszik, hogy a termékei segítségével ne csak életeket mentsen, hanem segítsen a betegek életminőségének javításában is. A Xellia csapatának tagjaként hozzájárulhatsz a súlyos bakteriális fertőzések elleni harc sikeréhez.

Mikrobiológiai gyakornok

Feladatok

  • Napi munkafolyamat előkészítése
  • Részvétel a laboratóriumi folyamatokban
  • Részvétel különböző vizsgálatokban

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő:

  • Hétfő és péntek között heti 30 óra vállalása
  • Rugalmas beosztásban végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1875 Ft / óra diákbér
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kitűnő szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • Összetartó és lendületes csapat
  • Modern munkahelyi környezet
  • Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet

Munkavégzés helye

Budapest X.

Budapest