Minőség- és Környezetirányítási Rendszer Koordinátor (Győr-Moson-Sopron vármegye)

Minőség- és Környezetirányítási Rendszer Koordinátor

Győr-Moson-Sopron Vármegyében

FELADATAID LESZNEK

  • Belső és külső rendszerauditok, folyamatauditok, termékauditok tervezése, szervezése, lebonyolítása, adminisztrációja, esetleges eltérések kezelése, éves auditprogram elkészítése;
  • IATF, ISO 14001 és egyéb nemzetközi szabványok, vevői, jogszabályi / hatósági és ALV elvárások szerinti Minőségirányítási rendszer, illetve dokumentációjának karbantartása;
  • QEMS rendszer működésének, hatékonyságnak és eredményességének teljeskörű felügyelete, első eszkalációs pont QEMS koordinátor felől, eszkaláció Quality team leader felé;
  • Rendszeres riportok elkészítése és kommunikációja;
  • Minőségirányítási rendszerismeret biztosítása és fejlesztése szervezetben, ezzel kapcsolatos képzések megtartása.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA

  • Nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására;
  • Felsőfokú műszaki / minőségbiztosítási végzettséggel bírsz;
  • Aktív középfokú angol nyelvismereted van (szóban és írásban);
  • Előny, ha autóipari vállalatnál szerzett tapasztalattal rendelkezel, illetve auditori ismereteid vannak.

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT

  • Termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
  • Nálunk a legkorszerűbb technológiákkal dolgozhatsz egy szakmailag kompetens csapat tagjaként;
  • Felkészült kollégák és elérhető vezetők segítik a munkádat;
  • Munkatársi Támogató Programmal gondoskodunk rólad.