Minőség- és Környezetirányítási Rendszer Koordinátor (Sopronkövesd)

Partnerünk egy biztonsági övek gyártására specializálódott vállalatcsoport, amely beszállítóként a legnagyobb autóipari szereplőkkel működik együtt. Meghatározó piaci jelenlétüknek és magas technológiai fejlettségüknek köszönhetően folyamatosan bővülnek. Hogy a folyamatos bővülés biztosított legyen, legnagyobb európai gyártórészlegükbe, Sopronkövesdre keresnek minőség- és környezetirányítási rendszer koordinátor kollégát.

Minőség- és Környezetirányítási Rendszer Koordinátor

Feladatok

  • Belső és külső rendszerauditok, folyamatauditok, termékauditok tervezése, szervezése, lebonyolítása, adminisztrációja, esetleges eltérések kezelése, éves auditprogram elkészítése
  • IATF, ISO 14001 és egyéb nemzetközi szabványok, vevői, jogszabályi / hatósági és ALV elvárások szerinti minőségirányítási rendszer, illetve dokumentációjának karbantartása
  • QEMS rendszer működésének, hatékonyságnak és eredményességének teljeskörű felügyelete, első eszkalációs pont QEMS koordinátor felől, eszkaláció Quality team leader felé
  • Rendszeres riportok elkészítése és kommunikációja
  • Minőségirányítási rendszerismeret biztosítása és fejlesztése szervezetben, ezzel kapcsolatos képzések megtartása

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki / minőségbiztosítási végzettség
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Informatikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Előnyt jelent:

  • Auditori tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil céges háttér

Munkavégzés helye

Sopronkövesd