MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI és EHS IGAZGATÓ (Szentes)

A hirdetés már lejárt!

A HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI és EHS IGAZGATÓ

munkakör betöltésére, minőségirányítási, környezetirányítási és munkavédelmi folyamatok vezetésére.

Feladatok

  • szervezet minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági osztályának és rendszerének fejlesztése, működtetése, szervezeti egység irányítása
  • állattartó telepek minőségirányítási rendszerének kiépítése, működtetése, auditokra való felkészítése
  • feldolgozó és továbbfeldolgozó üzemek minőségbiztosítási és élelmiszerbiztonsági osztályának és rendszerének működtetése és auditokra való felkészítése
  • termékfejlesztési osztály irányítása
  • környezetvédelem, egészségvédelem, tűzvédelem, munkabiztonság és munkavédelem területek irányítása
  • kockázatelemzés és javaslattétel a folyamatok fejlesztésére
  • érvényes jogszabályok, előírások, szabványok betartása és betartatása
  • rendszeres kapcsolattartás a területén illetékes hatóságok képviselőivel
  • vevői igények ismerete és legmagasabb szintű kiszolgálás biztosítása,
  • reklamáció kezelés, vevőkkel való kapcsolattartás, a minőségirányítás szempontjából

Elvárások

  • megfelelő, felsőfokú szakirányú (élelmiszermérnök, EHS szakmérnök) végzettség
  • nemzetközi szabványok ismerete és alkalmazása
  • angol nyelven tárgyalási szintű ismerete (aktív középfokú nyelvismeret)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • meggyőző kommunikációs, prezentáló képesség,
  • precizitás,
  • vezetői gyakorlat, tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó készség
  • rendszer szemlélet
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyök

  • élelmiszeriparban vagy minőségirányítási területen vagy EHS területen szerzett tapasztalat
  • többéves vezetői tapasztalat, több terület irányításával
  • termelőüzemi, gyári tapasztalat

Amit kínálunk

  • 1800 főt foglalkoztató, meghatározó piaci szereplő munkáltatónál,
  • stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • cafetéria
  • béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

  • Szentes

  • Fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, és az iskolai végzettséget igazoló okirat másolatát kérjük benyújtani a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Szentes