Minőségbiztosítási felelős (Kacsóta)

Megemelt bérek, bővülő juttatások!

Szeretne az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni?

Szívesen lenne részese a kedvelt Hajdú sajtok sikereinek?

Kiszámítható, hosszú távú munkát keres motiváló juttatási csomaggal?

Ha válasza „igen”, akkor jelentkezzen a
Kőröstej Kft. kacsótai gyártóüzemébe!

Növekedésünk támogatásához keresünk új munkatársat

Minőségbiztosítási felelős

munkakörbe

Új kollégánk feladata lesz:

  • Minőségbiztosítási terület tevékenységének koordinálása, a vállalat minőségpolitikájának és minőségi céljainak érvényesítése illetve fejlesztése
  • Minőségügyi oktatás szervezése, esetenkénti lebonyolítása
  • Minőségpolitika és a minőségi célok nyomon követése, megvalósításának felügyelete
  • Belső és külső auditok előkészítése, irányítása, értékelése

Amit várunk:

  • Felsőfokú élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség
  • Minőségügyi szabványok, jogszabályok naprakész ismerete
  • Élelmiszeripari termék előállító üzemben szerzett szakirányú tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Csapatjátékos attitűd
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés

Előny

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Béren kívüli juttatás 144.000 Ft/év
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz, törzsgárda jutalom
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye

7940 Kacsóta

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével.

Kacsóta