MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KIVIZSGÁLÓ (Kistarcsa)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETRE

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KIVIZSGÁLÓ

munkatársat keres
kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Feladatok

  • gyártó üzemegységek és raktárak minőségbiztosítási felügyelete
  • deviációk koordinálása
  • deviációk kivizsgálásában való aktív részvétel
  • CAPA feladatok értékelése, monitorozása, hatásosság ellenőrzése
  • üzemi és üzemeltetési eljárások fejlesztése, kapcsolódó kockázatértékelések készítésében való részvétel
  • gyártási lapok GMP és FDA követelményeknek megfelelő ellenőrzése
  • auditokra, hatósági inspekciókra való felkészülés, azokon való részvétel
  • szakirodalom követése, kapcsolódó szabványműveleti eljárások készítése

Elvárások

  • Végzettség: vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész
  • Gyógyszergyártó cégnél szerzett GMP tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Szisztematikus szemlélet
  • Csapatjátékos, kooperatív személyiség
  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs és konlifktuskezelő képesség

Előnyök

  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat FDA irányelveknek megfelelő munkavégzésben
  • Üzemi minőségbiztosítási felügyeletben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és azon felüli juttatások
  • Folyamatos fejlesztésekkel igyekszünk komfortosabbá tenni a munkakörülményeket
  • Hozzájárulunk a munkába járási költségekhez
  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőséget biztosítunk, hiszen Vállalatunk egy biztos alapokon álló, a folyamatos fejlődés és innováció mellett elkötelezett magyar tulajdonú Vállalat

Munkavégzés helye

  • Kistarcsa

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét.
Kistarcsa