Minőségbiztosítási koordinátor (élelmiszeripar, üzemi higiénia, angol) (Kecskemét)

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába keresünk – folyamatos bővülés kapcsán - tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR (ÉLELMISZERIPAR, ÜZEMI HIGIÉNIA, ANGOL)

Feladatok

  • A kiépített élelmiszer-biztonsági és minőségirányítási rendszerek (ISO, HACCP, BRC) folyamatainak kiépítése és működtetése, karbantartása, fejlesztése különös tekintettel a higiéniai megfelelésre
  • Minőségirányítási dokumentáció naprakész kezelése, jelentések, elemzések készítése az üzemi higiénia területén (gyártó és kiszolgáló területek egyaránt)
  • A minőségirányítási rendszer és a vevők által előírt szabványok szerinti működés évenkénti megerősítő tanúsítására való felkészülés koordinálása, belső auditok szervezése, aktív részvétel az auditokon
  • Vevői és tanúsító auditok szervezése és azok sikeres lebonyolításában való aktív közreműködés
  • Minőségügyi és élelmiszer-biztonsági oktatások szervezése és megtartása
  • Közreműködés a minőséget érintő KPI-ok meghatározásában és azok nyomon követése, elemzése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a szakhatóságokkal

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (élelmiszeripari mérnök BSc), élelmiszerbiztonsági- és minőségi mérnök, vagy vegyészmérnök végzettség, MSc diploma előny
  • Élelmiszeripari szabványok ismerete, ezekben való gyakorlati jártasság
  • Stabil, legalább kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Élelmiszeripari minőségbiztosítás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés és felelősségteljes döntéshozatal képessége

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatáscsomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR (ÉLELMISZERIPAR, ÜZEMI HIGIÉNIA, ANGOL), Kecskemét környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kecskemét