Minőségbiztosítási laboráns (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Feladatok:

  • Beérkező anyagok/félkésztermékek/késztermékek laboratóriumi vizsgálata,
  • Mérési eredmények értékelése, precíz dokumentálása,
  • Vállalatirányítási rendszer használata a napi feladatok ellátása során,
  • Mérőeszközök megfelelőségének ellenőrzése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Korábban már dolgozott minőségügyi területen,
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítványt tud felmutatni,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei naprakészek,
  • 4 műszakos, 12 órás munkarendet tudja vállalni,
  • Hatékony, gyors, önálló és pontos munkavégzés jellemzi Önt.

Előny, ha:

  • Termelő vállalatnál szerzett korábban tapasztalatot.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, plusz juttatásokkal kiegészítve,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Hosszútávú, stabil lehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc

Miskolc