Minőségbiztosítási mérnök (Dorog)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártópartnerünk részére keresünk minőségügyi mérnököt!

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

  • Termelés, termékek (félkész-, és késztermékek) ellenőrzése;
  • Folyamat ellenőrzése, folyamat képességvizsgálatának elvégzése;
  • PPAP folyamatban való részvétel, dokumentáció;
  • Új projektekben való aktív részvétel (APQP);
  • Ellenőrzési terv (CP) elkészítése;
  • Kockázatértékelés elkészítése, koordinálása (FMEA);
  • Reklamációk kivizsgálása;
  • Javító, helyesbítő-, megelőző intézkedések meghatározása, végrehajtása, követése;
  • Oktatási anyag elkészítése;
  • Oktatások megtartása, azok hatékonyságának követése;
  • Minőségügyi utasítások (ellenőrzési utasítás, eljárások) készítése;
  • Belső auditok lefolytatása;
  • Vevői, hatósági auditokon való részvétel;
  • Beszállítói auditok elvégzése.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség;
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Minőségügyi technikák elméleti és gyakorlati ismerete (FMEA, 5W1H, Ishikawa, QFD, stb);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Statisztikai alapok.

Amit kínálunk

  • Stabil munkakörnyezet;
  • Piacinak megfelelő bérszínvonal;
  • Cafetéria;
  • Bejárás támogatás;
  • Nemzetközi környezet;

Munkavégzés helye

  • Dorog, Esztergom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Dorog